Промисловість

ГоловнаЧуднівський район → Промисловість

Промислову продукцію в районі виробляють 6 підприємств  різних форм власності.

Щорічно  реалізується товарної продукції на суму біля 80 млн.грн.

             Промисловістю району виробляється: масло тваринне, сухе молоко,  молочні консерви,  хліб і хлібобулочні вироби, цикорій розчинний, лікеро-горілчані вироби, вироби з деревини.

 

ТОВ « ГАЛІЇВСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД»

 

            ТОВ «Галіївський  маслозавод» засновано у 2010 році, виробництво розпочато у травні 2011 року на орендованих виробничих потужностях компанії  «Фаворит».

             Основне виробництво забезпечують цех сухого знежиреного молока та маслоробний цех. По мірі надходження замовлень, виробляється продукція цехом згущеного молока.

В середньому, за добу підприємством переробляється понад 70 тонн молока.

Ринок збуту поширюється на територію України та за кордон.

Молочна продукція ТОВ «Галіївський маслозавод» випускається  під торговою маркою «Фаворит».

Чисельність працівників заводу – 238 чоловік.

            «Гарантія якості, смаку та здоровя» – це лозунг виробництва натуральної продукції підприємства.

 

                           ЧУДНІВСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

«ЖИТОМИРСЬКИЙ ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНИЙ ЗАВОД»

                 Засновником Чуднівського спиртового заводу був відомий письменник, історик та аристократ – польський граф  Ржевуський, який для покращення свого фінансового становища вирішив побудувати винокурню. В експлуатацію її введено у 1851 році і вже  через два роки вона виробляла спирту на суму 15 тис.рублів сріблом.

           В роки  революції 1905-1907 рр. його було повністю спалено. Під час громадянської війни та другої світової війни завод неодноразово руйнували.

З липня 1944 року розпочалась нова розбудова заводу, із заміною обладнання та збільшенням потужності. У грудні1945 року завод розпочав виробництво продукції, яке продовжується і до сьогодні.

        З 1 березня 2004 року підприємство реорганізовано  та приєднано до Житомирського лікеро-горілчаного заводу.

     Чуднівська філія сьогодні – це потужне та сучасно модернізоване підприємство, яке виготовляє великий асортимент продукції. Це високоякісний  спирт етиловий ректифікований з харчової сировини  «Екстра»,  «Люкс»,  який відповідає найвищим вимогам світових стандартів; лікеро-горілчані вироби, горілки, горілки особливі; виноробна продукція; соки спиртовані плодово-ягідні; морси спиртовані плодово-ягідні; солод сухий житній.

           Продукція, що виготовляється Чуднівською філією ДП «Житомирський лікеро-горілчаний завод», сертифікована в системі УкрСЕПРО  та за міжнародним стандартом «ISO 9001:2008»Система управління якістю. Вимоги».

         Продукція якісна, конкурентноспроможна, користується попитом у споживачів. Географія збуту поширюється як на Україні, так і за рубежем. Зокрема,  поставки продукції надходять до країн Прибалтики, Молдови.

         Загальна чисельність працівників на підприємстві становить 237 чоловік.

         

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 «СТИЛЬ-ЕКОЛОГІЯ»


            ТОВ «Стиль-Екологія» створене в 2005 році на базі Чуднівської меблевої фабрики, заснованої в 20-х роках минулого сторіччя. За короткий час підприємство стало потужним вітчизняним виробником та вийшло в лідери  деревообробної промисловості.

            Новітнє устаткування виробничих цехів дає можливість швидко та ефективно переробляти лісосировину в готову продукцію; запроваджений контроль якості на кожному етапі.                

            ТОВ «Стиль-Екологія»  виробляє екологічно чисту продукцію високої якості: євробрус віконний, щит столярний, оздоблювальні матеріали, дерев’яні вікна за євростандартом,  дерев’яний будівельний брус, конструкції з якого за своїми характеристиками перевершують металічні або залізобетонні.

            Підприємство працює як на українському ринку, так і в зарубіжних країнах.                                                                       

ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЦИКОРІЙ»

 

            Підприємство засновано у 1948 році.

Відкритим акціонерним товариством «Цикорій» виробляється цикорій смажений та цикорій розчинний.  Налагоджено виробництво чотирьох видів розчинного цикорію:

-          цикорій розчинний з шипшиною;

-          цикорій розчинний з глодом;

-          цикорій розчинний з м’ятою і мелісою;

-          цикорій розчинний класичний.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.98р. № 1187 «Про затвердження  Порядку віднесення харчових продуктів до категорії спеціальних» концентрат кореню цикорію за своїм хімічним складом та біологічною цінністю відноситься до продуктів спеціального призначення (профілактичне, лікувально-профілактичне, дитяче харчування).                                   

Цикорію притаманні антиоксидантні, антиканцерогенні та антимутагенні властивості.                                         Продукцію на його основі сприяють підвищенню опірності організму, в несприятливих умовах оточення сприяють виведенню сторонніх токсичних речовин, а також запобігають накопиченню радіонуклідів.

Враховуючи дієтичні та лікувально-профілактичні властивості, розчинний цикорій та продукти з нього особливо корисні в умовах забруднення навколишнього середовища.

Неодноразово ВАТ «Цикорій» нагороджувалось грамотами та дипломами за активну участь в організації та проведенні виставок-ярмарок.

Підприємство є лауреатом загальнонаціонального конкурсу «Вища проба».

На підприємстві працює 30 чоловік.

За рік підприємством реалізується продукції на 700 тис.грн.

 

СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО «ХЛІБОДАР-ПОЛІССЯ»

 

            Споживче товариство «Хлібодар-Полісся» засноване у 2011 році, являється структурним підрозділом Чуднівської районної спілки споживчих товариств.

           Спеціалізація – виробництво хліба та хлібобулочних виробів, здоби, кондитерських виробів.

Підприємство провадить виробничу діяльність на орендованих потужностях Чуднівського підприємства «Харчовик».

Крім того, товариством закуплено сучасну, енергозберігаючу піч, потужність якої складає 2,5 тис. буханок хлібобулочних виробів за зміну.                                                                                            

             Середньомісячний обсяг реалізованої продукції у відпускних цінах складає 120,0 тис.грн.

  На виробництві задіяно 20 працівників.