КП «ЧСОТ «Корчагінець»

ГоловнаЧуднівський район → КП «ЧСОТ «Корчагінець»

 

 

Чуднівський спортивно-оздоровчий табір

 

Спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець» знаходиться в мальовничому селі Троща, в південній частині Чуднівського району.

 

Віддаленість від міста Житомира – 80 км, від міста Чуднова – 20 км.

 

 

В селі Троща Чуднівського району в так званому графському парку під віковими шатами дерев знаходиться дитячий спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець».

У 2004 році оздоровчий табір було передано у комунальну власність Чуднівської районної ради.

Чуднівською районною радою у відповідності до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» 8 червня 2004 року було створено комунальне підприємство «Чуднівський спортивно-оздоровчий табір «Корчагінець».

З ініціативи Чуднівської райдержадміністрації і районної ради силами сільськогосподарських та промислових підприємств, приватних підприємців було проведено капітальний ремонт табору. В 2005 році табір знову заповнив дитячий сміх. 

Територія табору складає близько 95 тис. м2, до складу якої входять 16 будиночків на 15 місць, столова, адмінприміщення, медпункт, сторожова хатина, котельна, баня, літні душеві кімнати, гаражі, три складських приміщення, приміщення для сушки одежі, спортивний комплекс - стадіон площею 2 га, на якому розміщені велике футбольне поле, мале футбольне поле, волейбольна площадка, баскетбольна площадка, тенісна площадка, гімнастична площадка з гімнастичними снарядами. У розпорядження табору 1 легковий і вантажний автомобілі.

Сам табір розташований в лісовому масиві парку – пам’ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, який розташований на березі річки Тетерів, на території табору є великий фруктовий сад.

Для повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку їхніх творчих здібностей, занять фізичною культурою, туризмом, природоохоронної роботи є всі необхідні умови.

 

__

 

Виховний процес здійснюється педагогічним персоналом відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я та використанням різноманітних організаційних форм роботи. До складупедагогічного персоналу входять: старший вихователь (спеціаліст з не менш ніж 3-х річним педагогічним стажем роботи), інструктор з фізичного виховання (спеціаліст з не менш ніж 3-х річним стажем), вихователі загонів та вожаті (студенти та вчителі).

 

_

В роботі табору практикуються екскурсії, постійно проводяться вечори відпочинку з різноманітними конкурсами, концертні програми, дискотеки,показ фільмів.

У «Корчагінці» багато уваги надається фізичному загартуванню. Для занять спортом в таборі є велике футбольне поле, міні футбольне поле, баскетбольна площадка, волейбольна площадка, ігрові майданчики з тренажерами, тенісний корд, бігові доріжки, настільний теніс, більярд, наливний басейн.

 

_

 

 

Працюють секції юних баскетболістів, волейболістів, футболістів, легкоатлетів, настільного тенісу, гурток шахістів, улюблений дітьми гурток юного рибалки та школа туризму. Більшість дітей беруть участь в одноденних та категорійних походах, де знайомляться з історичним минулим Чуднівського краю.

В традиціях табору відзначення народних свят та звичаїв Івана Купала, Дня іменинника, проводяться різноманітні концерти, вікторини, циркові шоу. Кожна зміна готує та проводить батьківський день, день самоврядування і т. ін. Табір має свій гімн, прапор та інші атрибути з символікою.


___

_ _ _ ___

 

Кожна зміна завершується виставкою робіт та великим звітним концертом.

 


___

Педагогічними кадрами табір забезпечується за рахунок студентів Коростишівського педагогічного коледжу ім. І. Франка та Житомирського державного університету ім. І. Франка. Тісна співпраця з педагогічними колективами названих закладів сприяє створенню доброзичливої атмосфери у таборі, якісній підготовці педагогів до роботи з дітьми. Але головним є співдружність дітей і дорослих. В закладі діти потрапляють до добрих, талановитих, енергійних вожатих, які своєю невтомною працею створюють атмосферу довіри і любові.

Кожен день у «Корчагінці» дарує дітям нові емоції, відчуття, випробування і знання під час загально табірних та загонових заходів. Тут кожному відкрита дорога до творчості, пошуку та рекордів.

 

 

«Корчагінець» – це яскраві враження і світлі спогади про канікули, друзів та наставників!

 

_

_

 

 

Літо – особливий період у житті дітей. Вони чекають від нього нових вражень, цікавих розваг, несподіваних зустрічей.

 

 

 

Наша мета – здійснити дитячі мрії, створити умови для фізичного оздоровлення школярів, організувати відпочинок так, щоб вони зберегли і примножили своє здоров’я.

 

 

Довідка про підприємство

1.  Назва дитячого оздоровчого закладу – комунальне підприємство Чуднівський спортивно–оздоровчий табір «Корчагінець» (КП ЧСОТ «Корчагінець»).

2.  Реквізити місцезнаходження  13260, Житомирська область, Чуднівський р-н ,с. Троща, вул. 3агребельна, 4а.

Тел./ Факс – 4-87-45

Директор – Павленко Лілія Василівна, тел. 067 425 91 03

3. Форма власності – комунальна власність.

4. Тип закладу – дитячий спортивно-оздоровчий табір.

5. Термін функціонування – сезонний.

6. Розрахункова наповнюваність 225 дітей (одна зміна)

7Кількість змін – 4

8Тривалість зміни – 21 день.

9Стаціонарний чи пристосований – стаціонарний.

10Рік введення в експлуатацію – 1988 рік.